zicherka.pl od kuchni

Blog ekipy zicherka.pl

Cotygodniowa dawka nadchodzących wydarzeń!

without comments

Udało nam się dzisiaj uruchomić testową wersję dosyć istotnej funkcjonalności jaką jest newsletter czyli powiadomienie na maila o tym co wkrótce odbędzie się w twojej okolicy. Na stronie newslettera można dodać swojego maila do bazy i ustawić maksymalnie 3 miasta z których informacje chcemy dostawać. Tam też korzystając z linka i hasła podawanego na końcu każdego maila można te ustawienia edytować lub całkowicie anulować usługę. Od tego momentu co tydzień w środę rano zostanie przysłane powiadomienie z imprezami, które wkrótce odbędą się.

Newsletter jest wyjściem naprzeciw waszym postulatom. Wielokrotnie dochodziły do nas głosy – „ok, wszystko fajnie, ale ja nie mam czasu śledzić wszystkiego co się dzieje. Jakbym tak mógł na maila dostać info, że wkrótce są jakieś fajne imprezy to by było idealnie!”.

newsletter

Co dalej? Na razie chcemy razem z wami przetestować usługę i poprawić ewentualne błędy. Co potem to już zależy od waszych sugestii. Nie wykluczone, że będzie można ustawić sobie częstotliwość dostawania powiadomień – już w tej chwili mamy tak dużo wydarzeń w największych miastach (np. w Katowicach), że taki mailing obejmie co najwyżej najbliższy dzień ;) Być może będzie można także wybrać kategorie wydarzeń, które interesują nas najbardziej. Czekamy na wasze uwagi, na pewno będą dodatkowe udogodnienia w tej kwestii, warto przesłać swoje pomysły. Piszcie bezpośrednio na maila redakcji lub skorzystajcie z sugestera.

Written by admin

Sierpień 30th, 2010 at 9:00 pm

Posted in Uncategorized

Leave a Reply